логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow Mastercard підтримує ініціативу банків щодо поетапного зниження інтерчейндж в Україні
20.07.2024 г.
 
 

 

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

Mastercard підтримує ініціативу банків щодо поетапного зниження інтерчейндж в Україні Версия для печати Отправить на E-mail
05.04.2021 г.

Компанія Mastercard в Україні надає офіційний коментар щодо спільної заяви Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль про обмеження розміру комісії інтерчейндж відносно споживчих платіжних продуктів:

«Mastercard підтримує ініціативу банківського сектору щодо ринкового поетапного зниження розміру міжбанківської комісії за проведення безготівкових розрахунків, інтерчейндж, в Україні. Такий підхід саморегуляції покликаний забезпечити подальший розвиток безготівкової економіки. Ми також підтримуємо залучення Антимонопольного комітету України до оцінки запропонованого підходу, щоби таким чином забезпечити прозорість та дотримання норм чинного законодавства щодо захисту конкуренції.

Протягом останніх років компанія Mastercard поетапно знижувала розмір комісій інтерчейндж на українському ринку. Ми готові приєднатися до запропонованої банківським сектором ініціативи, як тільки буде отримано схвалення від Антимонопольного комітету України.

Mastercard виступає за ринкові механізми ціноутворення відповідно до принципів ринкової економіки, що є в інтересах всіх учасників ринку та української економіки загалом».

02.04.2021

 
««   »»
 
     
Top! Top!