логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow UPC запускає оновлений сайт системи електронної комерції
19.04.2021 г.
 
 

Реклама

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

UPC запускає оновлений сайт системи електронної комерції Версия для печати Отправить на E-mail
24.09.2020 г.

Українська компанія UPC, що обслуговує 16 країн Европи, здійснила ребрендинг платіжної платформи е-комерції. Тепер система інтернет-платежів eCommerceConnect має оновлений вигляд  і надає сучасні сервіси для електронної комерції.
24 вересня 2020 року, платіжний сервіс-провайдер UPC запускає оновлений сайт.

Відтепер UPC надає банкам-клієнтам і держателям карток розширенні рішення для інтернет-платежів – оплати карткою, цифрові гаманці Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout, Masterpass і токенізацію карт.

Окрім цього, для інтернет-крамниць доступні онлайн-інвойсінг, сервіси A2C/C2A/P2P та інше.

Новий сайт компанії є доступний за посиланням.

«Як для українських, так і для клієнтів в інших країнах Європи, завжди є важливими питання як функціоналу, так і й безпеки та стабільності у сфері інтернет-платежів. Тепер нашим пріоритетом для європейського ринку та України, зокрема, є заявити про себе як про компанію, яка може надавати розширені платіжні сервіси електронної комерції», – наголосив CEO UPC Антон Романчук.

Нагадуємо, що UPC був першою компанією в Україні, яка запустила сервіс безпечних платежів за технологією 3D Secure 2.1.

UPC (Український процесінговий центр) – процесінговий центр і платіжний сервіс-провайдер. Забезпечує якісним сервісом обслуговування платіжних карток 38 банків і 1700 онлайн-магазинів у 16 країнах Центральної та Східної Європи. UPC працює з 1997 року та входить до міжнародної групи Raiffeisen Bank International.

 
««   »»
 
     
Top! Top!