логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow Медіапідтримка малого та середнього бізнесу: поділіться своїм досвідом на фінансовому порталі
03.03.2021 г.
 
 

Реклама

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

Медіапідтримка малого та середнього бізнесу: поділіться своїм досвідом на фінансовому порталі Версия для печати Отправить на E-mail
15.06.2020 г.

 2 червня 2020 року фінансовий портал Minfin.com.ua запустив проєкт “Медіапідтримка малого та середнього бізнесу”. Редакція порталу безкоштовно опублікує історії про 30 підприємців, які вистояли в умовах карантину і успішно долають труднощі.

Проєкт триватиме протягом півроку: компанії матимуть змогу привернути увагу авдиторії не тільки у рамках обговорення “коронакризи”.

Чому це важливо?

Перше, на чому під час кризових ситуацій починає економити бізнес – це реклама. Проте, якщо великим відомим компаніям відмова від медіаприсутності завдасть незначних збитків, для малого та середнього бізнесу це може стати серйозною проблемою. 

У рамках проєкту підприємці та компанії зможуть розповісти зацікавленій авдиторії про свій досвід роботи під час карантину. Це допоможе іншим бізнесам вчитися на їх помилках та дізнатися, як досягти успіху. 

Хто може брати участь

До проєкту запрошуються компанії, які:

  • зареєстровані та ведуть свою діяльність в Україні;
  • мають штат до 50 співробітників;
  • змогли швидко адаптуватися до нових умов роботи;
  • готові поділитися своїм кризовим досвідом.

Кількість учасників обмежена: редакція може розмістити матеріали тільки про 30-х підприємців.

Детальніше про умови проєкту – за посиланням .

Про організатора

Minfin.com.ua – сайт про фінанси та інвестиції. Публікує новини та аналітичні огляди про курси валют, ставки за депозитами та кредитами, а також висвітлює події у фінансовому секторі. 

За підсумками квітня 2020 року увійшов до топ-25 українських сайтів за охопленням авдиторії за даними Kantar CMeter. 

 
««   »»
 
     
Top! Top!