логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow Digital Lending 2019 – подія, що змінить майбутнє українського фінансового сектору
19.04.2021 г.
 
 

Реклама

 
 

 

 

 

Реклама

 

 
   

Digital Lending 2019 – подія, що змінить майбутнє українського фінансового сектору Версия для печати Отправить на E-mail
15.11.2019 г.

22 листопада Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній проведе масштабну конференцію про цифрове кредитування та фінанси – Digital Lending 2019. Подія відбудеться в офісі KPMG Ukraine. На конференції очікується близько 200 гостей та понад 25 спікерів.

Digital Lending – це майданчик для продуктивного спілкування, де можна познайомитися з ключовими гравцями фінансового сектору. Представники провідних кредитних компаній, банків та державних органів говоритимуть на конференції про актуальні тренди галузі та майбутнє фінансів. 

Серед спікерів Digital Lending – директор департаменту ліцензування НБУ Олександр Бевз, голова Українського бюро кредитних історій Богдан Пшеничний, керуючий партнер UAPAY Дмитро Зарахович, CEO Moneyveo Олена Андронікова, голова Української асоціації фінтех та іноваційних компаній Ростислав Дюк та багато інших. Загалом на гостей конференції чекають 15 виступів, в тому числі панельна дискусія за участі топових спікерів.

Партнери конференції – KPMG та Ukrsibbank.

Сайт конференції:

https://dl.fintechua.org/

 
««   »»
 
     
Top! Top!