логотип
 
 
логотип Bistro News arrow Bistro News arrow Конференція з кібербезпеки у банківському та фінансовому секторі: скоро в Києві
20.01.2021 г.
 
 

 

 
 

Реклама

 

 

Реклама

 

 
   

Конференція з кібербезпеки у банківському та фінансовому секторі: скоро в Києві Версия для печати Отправить на E-mail
04.09.2019 г.

19 вересня у Києві відбудеться конференція Fintech Data Security: Trends, Regulations and Challenges. Вже втретє під дахом конференц-холу готелю «Голосіївський» зберуться представники банківського і фінансового сектору разом із фахівцями кібербезпеки. Співорганізатори конференції – компанії Kyte Consultants і RMRF.

Як мінімізувати шкоду від кібератак? Як попередити фрод і шахрайство? Яким чином захистити цифрові активи компанії? Яким чином управління ідентифікацією і доступом допоможе захистити веб-сайти та інфраструктуру від зламу? Це невелика частина питань, які обговорюватимуть учасники конференції. Також багато уваги буде приділятися питанням регуляцій і стандартів (PCI DSS, GDPR, вимоги Національних банків), а також новинам зі сфери криптовалют.

Тревор Ашиак, директор компанії Kyte Global, зазначає: «Ми дуже раді проводити цей щорічний захід і вдоволені відгуками відвідувачів минулих конференцій. Ми також задоволені темпами зростання бізнесу в регіоні і цього року проанонсуємо кілька нових сервісів у нашому портфоліо. Сподіваємося як на зустрічі з існуючими клієнтами та партнерами, так і на нові знайомства».

CEO компанії RMRF, Сергій Аветісян зазначив: «З кожним роком роль кібербезпеки стає дедалі вищою для забезпечення розвитку і стійкості бізнесу. Особливо чутливим до цього тренду є фінансовий сектор. Мета нашої конференції – актуалізація наявних трендів і проблем безпеки у фінансовому секторі та налагодження зв’язків між технічними спеціалістами з безпеки та представниками бізнесу.»

Ознайомитися з програмою конференції, а також придбати квитки можна на сайті: https://fnb.biz.ua/ .

Організатори:

Компанія RMRF – це українська команда інженерів, що спеціалізується на розробці рішень і наданні сервісів у сфері кібербезпеки. Сьогодні діяльність RMRF відбувається у двох напрямках. Ключовою перевагою RMRF Services є поєднання консалтингових і технічних сервісів з кібербезпеки. Основні сфери експертизи RMRF – це моделювання загроз, імплементація управління ідентифікацією і доступом, цифрові розслідування, тестування на проникнення, мережева і веб- безпека, а також захист баз даних. Головний продукт RMRF Technology – це LABIRINT – іноваційна платформа, в основі якої лежать технології Deception.

Компанію Kyte було засновано у 2006 році. Вона надає унікальне набір сервісів і рішень фінансовим інституціям, ігровим операторам, комерційним організаціям, державним установам і регуляторам у понад ніж 54 країнах. Kyte надає послуги повного циклу, допомагаючи своїм клієнтам в отриманні ліцензій на діяльність у фінансовій, ігровій чи криптосфері , а також досягти відповідності різноманітним регуляторним вимогам і стандартам кібербезпеки, таких як ISO27001, PCIDSS, UKGC, GDPR, AML, KYC, PSD2. Також компанія пропонує топові рішення у сфері боротьби з фродом, управління логами, а також повноцінні Центри управління безпекою (SOC).

 
««   »»
 
     
Top! Top!